Порошенко: після закінчення каденції хочу стати євродепутатом

mikroskop.net.ua

Голова України Петро Порошенко у ході молодіжного форуму, присвяченому перспективам інтеграції країни в Європейський Союз та Північноатлантичний Альянс, який відбувся в Київській області, заявив про те, що мріє отримати посаду депутата в Європарламенті після того, як перестане очолювати країну.

 

Він розповів, що його часто запитують про те, ким він хоче працювати після того, як закінчиться термін його повноважень. Так, єдина гідна для нього робота, на думку політика, може бути тільки в Європейському парламенті.

 

Водночас, голова держави нагадав, що нашою стратегічною метою є подача заявки на членство в Європейському Союзі та Північноатлантичному Альянсі. При цьому, дану заявку потрібно подати до кінця 2023 року. Він зазначив, мова йде не про прості формальності, а про той рівень співпраці, коли Україна зможе розраховувати на реалізацію всіх своїх амбіцій. Звичайно, домогтися цього важко, але можливо. Наша країна ще ніколи не була настільки близька до ЄС.

 

Крім цього, Порошенко зазначив, що нинішній молоді дуже пощастило, що вони народилися в Україні – найвільнішій з усіх країн, які колись входили до складу СРСР. Так, приміром, у Російській Федерації громадяни можуть отримати реальний тюремний термін тільки за те, що поставили лайк під «неправильними» записами в соціальних мережах.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*