Херсон проти присвоєння одній з вулиць імені Катерини Гандзюк

hromadske.ua

В приміщенні міськради Херсона відбулася демонстрація, в ході якої, учасники висловлювали незгоду з рішенням місцевої влади про присвоєння одній з вулиць імені Гандзюк.

 

Сама демонстрація зібрала близько тридцяти осіб. Основна причина невдоволення полягала в тому, що до цього депутати міста не стали перейменовувати вулицю ім’ям покійного героя Руслана Сторчеуса.

 

Демонстранти відзначають, що колишня співробітниця міської ради не гідна, щоб на її честь називалася будь-яка з вулиць в нашій країні, особливо, якщо мова йде про місто, де вона жила та де мешканці пам’ятають про неї дуже багато негативних фактів. Однак найбільше активістів обурив той факт, що перейменувати повинні саме вулицю Лютеранську, оскільки раніше Гандзюк виступала проти присвоєння їй імені Сторчеуса.

 

Так, представник міської ради Ніколаєнко розповів, що йому важко дати якусь реакцію на ті звинувачення, які висловлюють активісти, оскільки вони є неправдивими. Йому нелегко чути доводи тих, хто не брав участі в тих подіях, про які йде мова. Ніколаєнко підкреслив, що в місті поважають загиблого героя, у зв’язку з чим, один зі скверів міста назвали саме на його честь. Однак, депутати вирішили, що вулиці Лютеранській варто присвоїти ім’я Гандзюк.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*