ЦВК України узаконила підкуп виборців у масштабах країни

Bykvu.com

Нардеп від політичної сили «Батьківщина» Сергій Власенко повідомив, що після того, як була розкрита масштабна мережа підкупу, який здійснювала команда чинного президента Петра Порошенка, Центрвиборчком легалізував оплату праці агітаторам. Дану заяву парламентарій озвучив в ході погоджувальної ради ВРУ.

 

Власенко розповів, що відповідну постанову було прийнято Центральною виборчою комісією ще в минулу п’ятницю 22.02.19. Згідно з нею, передбачається компенсація витрат фізособам, яких залучили для реалізації низки заходів в ході агітаційної кампанії.

 

Як зазначається, агітаторам пропонують компенсувати всі кошти, витрачені на телефонні послуги, оплату проїзду та низку інших витрат, які знадобилися в рамках реалізації заходів щодо агітації. Однак, згідно із законодавством України, платити гроші агітатором забороняється, але при цьому, ЦВК приймає рішення, відповідно до яких, можна.

 

Також Власенко підкреслив, що саме представники обласних та районних державних адміністрацій використовують місцевий бюджет для реалізації підкупу електорату на користь Петра Олексійовича Порошенка.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*