Глава «Суспильного» телебачення України: моє звільнення незаконно

nikcenter.org

Керівник “Суспільного” телебачення Зураб Аласанія прийняв рішення звернутися з позовом до суду проти НСТУ, а також проти Наглядової ради. Причиною даного позову є звільнення Аласанія з посади.

 

25 лютого з відповідною заявою Аласанія звернувся до столичного суду. Водночас, відомо, що, крім самого НСТУ, позов спрямований й проти Тетяни Лебедєвої, яка керує наглядовою радою, а також проти її заступника – Світлани Остапи.

 

Позивач наполягає на тому, щоб суд визнав його звільнення з посади протизаконним, а також скасував рішення зазначених структур про передчасне звільнення Аласанія. Також він не згоден з рішенням призначити на його посаду виконуючого обов’язки голови правління НСТУ Миколи Чернотицького. Водночас, Аласанія вимагає, щоб усі витрати по судовому провадженню оплачувала сторона, що відповідає.

 

Необхідно нагадати, що раніше в НСТУ було прийнято рішення про передчасне завершення контракту з керівником «Суспільного» телебачення. Дану інформацію у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» опублікувала заступник голови Наглядової ради Остапа. Як зазначається, дев’ять членів ради віддали свої голоси за дане рішення та тільки три члени виступили проти.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*