В Україні планують створити плавучий космодром

Meest-online.com

Держпідприємство Південмаш у співпраці з держконцерном «Укроборонпром» збираються почати на Херсонщині будівництво плавучої платформи для здійснення запуску ракет.

 

Повідомляється, що Держпідприємство «Південний машинобудівний завод ім. А.М. Макарова», розташований у Дніпрі, збирається почати працювати над створенням першої у країні плавучої платформи, з якої можна буде здійснювати запуск ракет. Сергій Войт, гендиректор Південмашу, заявив, що нашій державі необхідно мати свій майданчик для здійснення запуску ракет, та реалізація задуманого можлива на Херсонщині.

 

Гендиректор також зазначив, що на даний момент у державі немає космодрому. Інженери Південмашу розглядали багато варіантів та питань, оскільки необхідно враховувати безліч чинників. Адже є держави, які займають чітку позицію з приводу того, щоб над ними не здійснювали запуск ракет. Войт підсумував, що спільно з державним концерном «Укроборонпром» було вирішено створити подібну платформу на одному з підприємств Херсонської області, а саме на державному заводі «Паллада». Обговоривши безліч питань зі співробітниками заводу, Войт вважає, що все повинно вийти.

 

Валерій Маломан, який обіймає посаду директора Херсонського держзаводів «Паллада», зазначив, що підприємство готове до партнерства. Також він повідомив, що зацікавлений, оскільки проект створення плавучої платформи є перспективним.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*