Надія Савченко закликала голосувати за Володимира Зеленського

Versiya.info

Відомий український журналіст Дмитро Гордон зміг взяти коротке інтерв’ю у Верховному суді в ув’язненої Надії Савченко, нардепа Верховної Ради України. У цей день вирішувалося питання відносно того, де буде проходити слухання у справі Савченко та Володимира Рубана, лідера громадської організації «Офіцерський корпус». Гордону вдалося дізнатися, чи хотіла Савченко підірвати половину столиці, а також її думку з приводу майбутнього президента України.

 

На питання журналіста, чи хотіла вона здійснити підрив половини Києва, Савченко відповіла, що мова йде не про половину міста, а конкретно про будівлю Верховної Ради України, та додала, що подібні жартівливі думки побутують у головах більшості українців у рамках своїх будинків, та вони не є серйозними. Савченко зазначила, що за слова та думки у тюрму не саджають.

 

Також з приводу виборів політик вважає, що на пост голови держави буде обрано чесного та доброго чоловіка — Володимира Зеленського, за його якості він буде обраний народом. А Юлія Тимошенко обійме посаду канцлера, на якій буде здійснювати грабіж держави, як це було до неї. Тому особливо ситуація не зміниться.

 

Хоча, як зазначила Савченко, можливий інший поворот подій — якщо Петро Порошенко чинитиме тиск адміністративним ресурсом, та отримає бажане. Але у цьому випадку почнеться третя світова, на думку Савченко. Петро Порошенко може лише намалювати собі перемогу. У цьому випадку — третього майдану не уникнути, а він, у свою чергу, все зрозуміє та виправить.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*