Син вищого чиновника РНБО України засипався на розкраданнях держбюджету

Hromadske.ua

Журналістське розслідування викрило сина заступника секретаря РНБО Ігоря Гладковського в ймовірній участі у розкраданнях значного обсягу.

 

Як стверджують журналісти, які досліджували діяльність Гладковського, двадцятидворічний син Олега Гладковського у 2015 році створив «схему» для контрабандного ввезення деталей російського виробництва для військової техніки. Підприємства оборонної сфери переплачували за ці деталі у два та чотири рази, закуповуючи деталі для своєї техніки через так звані «фірми-прокладки» (підставні компанії), причому бувши обізнаними про шахрайську схему та погодившись з нею.

 

Восени минулого року журналісти стали одержувачами листа без вказівки зворотної адреси, який містив заархівоване листування між учасниками «схеми». Перевірка учасниками журналістського розслідування фактів з цього листування вказали на автентичність архіву.

 

Публікація в Bihus.info вказала на ймовірного співучасника діяльності Гладковського, Віталія Жукова, співробітника на той момент «Укроборонпрому». У спільних з Гладковським діях він був постачальником так званих «відкатів» і оформлювачем різної документації. Ще одним учасником схем було названо Андрія Рогозу, який, як відзначили журналісти, спеціалізувався на контрабанді, заробляючи на контрактах оборонного значення ще до народження Ігоря Гладковського.

 

На журналістське розслідування відреагувала президентський представник у ВР. Ірина Луценко зробила заяву про те, що Олег Гладковський разом з «Укроборонпромом» розглядають можливість подачі позову. Луценко зазначила також, що розслідування по вказаних фактах правоохоронцями проводилося раніше, проте звинувачення за підсумками перевірки висунуто не було.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*