Тимошенко оголосила про початок імпічменту президенту України

www.rbc.ua

Голова Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» та кандидат у президенти Юлія Тимошенко в ході засідання ВРУ заявила про те, що кілька парламентських фракцій починають процедуру імпічменту чинного голови України Порошенко. В якості причин даного рішення виступають держзрада, сприяння ворогові, а також торгівля з Російською Федерацією, яка окупувала нашу країну. Це висловлювання було зроблено в контексті коментаря до розслідування кореспондентів про розкрадання в оборонній сфері.

 

Політик підкреслила, що опубліковане розслідування містить в собі факти, які караються відповідно до статті 111 Кримінального кодексу. Дії Порошенка є не тільки сприянням ворогу, а й знищенням Збройних сил України.

 

Лідер підкреслила, що розслідування кореспондентів безперечно доводить, що Порошенко за допомогою контрабанди ввозив в Україну російські запчастини за завищеними тарифами. При цьому, дані запчастини були зіпсованими. Дії Порошенко підривали оборонну здатність України, руйнували санкції, які застосовувалися проти Росії.

 

Тимошенко звернулася із закликом до всіх депутатів, щоб ті поставили на місце всі існуючі злочинні угруповання.

 

Україна реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до»Україна реалії”!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*