MARUV: умови, які висунули для участі в Євробаченні – це кабала

Politeka.net

Співачка Ганна Корсун, яка виступає під творчим псевдонімом MARUV, надала свій коментар щодо скандалу, пов’язаним з Національною громадською телерадіокомпанією України та своєю неучастю в міжнародному конкурсі «Євробачення».

 

MARUV пояснила у своєму записі на сторінці в соцмережі «Фейсбук», що розбіжності між нею та НСТУ були викликані не вимогами відмовитися від гастролей по РФ, а інші пункти договору між нею та громадським телерадіомовником, які співачка назвала «кабальними».

 

За словами переможниці національного відбору на «Євробачення-2019», її зустріч з представниками НСТУ тривала приблизно сім годин. За підсумками цих переговорів сторони так і не знайшли компромісу.

 

Підкресливши, що вона є громадянкою, платницею податків і патріоткою, MARUV зазначила, що не готова стати провідницею гасел і перетворювати свої виступи в промо-акції політиків, маючи на увазі запропонований їй до підписання договір з НСТУ.

 

Артистка висловила у своєму записі слова подяки всі, хто її підтримав, і попросила прийняти факт її неучасті в міжнародному конкурсі від України, назвавши ситуацію навколо неї сьогоднішньою даністю.

 

Нагадаємо, що співачка MARUV у відборі на «Євробачення-2019» здобула перемогу, однак між нею та функціонерами НСТУ виникли розбіжності через анонсовані гастролі виконавиці в РФ. Пізніше в НСТУ підготовили для співачки договір, який повинен був владнати ситуацію, проте MARUV, погодившись відмовитися від російських гастролей відповідно до одного з пунктів, піддала критиці інші умови угоди. За її словами, які вона супроводила публікацією документа у відкритому доступі, договір передбачав будь-яке втручання в підготовку її виступів, і дозволяв залучати її до будь-яких заходів, на які вкаже НСТУ.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*