Екс-глава Генштабу України заарештований за звинуваченням у зраді Батьківщині

Narodna-pravda.ua

Рішенням Печерського столичного райсуду генерал-полковник Віктор Замана заарештований терміном на один місяць. Колишній керівник Генерального штабу ЗСУ, згідно з рішенням судді В’ячеслава Підпалого, залишиться під вартою щонайменше до двадцять сьомого березня.

 

Сторона звинувачення повідомила на судовому засіданні, що за версією слідства, високопоставлений військовослужбовець вчинив акт державної зради. На злочинну дію, як повідомили прокурори, Віктор Замана пішов в змові з тодішнім головою держави Віктором Януковича, який згодом втік до Росії й також був засуджений за державну зраду (заочно).

 

Генерал-полковник був затриманий в понеділок двадцять п’ятого лютого. Йому було вручена підозра в скоєнні акту державної зради.

 

Ситуацію з кримінальним провадженням по Замані прокоментував Генпрокурор Юрій Луценко. За його словами, генерал-лейтенант протягом дворічного періоду, починаючи з 2012 року, розформував сімдесят армійських з’єднань і військових частин, чим скоротив ЗСУ більш, ніж передбачалося законодавством.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*