Адвокати екс-мера Києва: досить шукати Черновецького, він знайшовся

Hyser.com.ua

Захист Леоніда Черновецького, колишнього мера столиці України – Києва, просить Генпрокуратуру про припинення розшуку, оскільки було заявлено про його перебування в Ізраїлі, та наявності в їх клієнта ізраїльського громадянства, яке є ще з 1994 року. Дана інформація міститься у судових матеріалах.

 

Адвокати колишнього міського голови Києва у минулому році подали клопотання до Генеральної прокуратури, в якому містилося прохання відносно припинення розшуку Леоніда Черновецького, але як стало відомо, прокурор прийняв рішення про відмову даної заяви.

 

На думку захисту, інформація про неможливість встановлення місця розташування Черновецького, яка викладається у постанові прокурора про оголошення у розшук екс-мера, є неправдивою.

 

У матеріалах суду повідомляється, що колишній міський голова Києва є ізраїльським громадянином з 1994 року, та цей факт нині загальновідомий. Адвокат зазначив, що на копії ізраїльського паспорта немає позначки про те, що Черновецький залишав країну, що свідчить про нинішнє місцеперебування екс-мера у державі.

 

Адвокати також заявляють, що конкретні дані відносно місця проживання Черновецького у державі Ізраїль передавалися Генпрокуратурі. І на даний момент мета розшуку за фактом досягнута, тому що місце, де знаходиться підозрюваний нині, встановлено.

 

Але, попри це, суд другої інстанції у лютому 2019 року відмовив адвокатам у тому, щоб задовольнити їхню скаргу, у результаті чого, рішення суду першої інстанції залишається дійсним.

 

Нагадаємо, що Леонід Черновецький є підозрюваним у частині 2 статті 364 КК. Дана стаття говорить про зловживання службовими повноваженнями або владою.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*