МЗС України: нам необхідно позбутися всього радянського

bykvu.com

Як розповів голова зовнішньополітичного відомства нашої країни Павло Клімкін, все зовнішні партнери держави рекомендують Україні зосередитися на відмові від «всього пострадянського».

 

Виступаючи в ефірі «Свободи слова» (телевізійний канал ICTV), Клімкін пояснив, що закордонні партнери країни радять остаточно звільнитися від усього, що є «пострадянським», в тому числі корупції. Міністр наголосив на важливості боротьби з цим явищем, через те, що без цієї боротьби не буде справедливості та бажаної політики.

 

Також Міністр закордонних справ зазначив, що навіть повільне впровадження ряду реформ не зменшує кількості закордонних партнерів держави. Клімкін позитивно оцінив їх підтримку, яка, на його думку, буде надаватися й далі.

 

Нагадаємо, що раніше американські дипломати, що працюють в нашій країні, відзначили, що корупція заважає Україні досягти прогресу в політиці та економіці. Диппредставництво Сполучених Штатів в Україні відзначило в сервісі мікроблогів Twitter, що, хоча п’ять років тому українці й вигнали корумповану владу, корупція на сьогодні залишається нагальною проблемою.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*