Польські епідеміологи: кір до нас ввезли з України

ua-weekly.com

Як заявив речник Головного санітарного інспектора в Республіці Польща Ян Бондар, з початку поточного року число випадків захворюваності на кір в цій країні перевищило на поточний момент сумарна кількість за минулий рік.

 

Прес-секретар привів цифру в триста вісімдесят випадків захворювання у 2019 році, які до сих пір перевіряються, при цьому підкресливши, що перевищення торішніх показників вже встановлено.

 

За минулий рік на території Польщі було зафіксовано триста тридцять дев’ять хворих, пік захворюваності на кір у 2018 році припав на два останніх місяці. При цьому позаминулий рік відзначений лише шістдесятьма трьома випадками.

 

Польські епідеміологи схиляються до версії «ввезення» кору з України, однак більшістю хворих в Республіці Польща є місцеві жителі.

 

Нагадаємо, що в столиці відзначений перший за поточний рік летальний результат через кір. Літня жінка в Києві померла у зв’язку з ускладненнями хвороби. Всього, за інформацією Всесвітньої організації охорони здоров’я, кількість хворих на кір в країні перевищила показники всіх інших європейських держав разом узятих. За 2018 рік захворіло на кір понад півсотні тисячі українців, в той час як у другій за кількістю хворих Сербії налічувалося трохи більш як п’ять тисяч осіб.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*