На в’їзді в Одесу затримані «дегенерати», які вирішили «похитати трубу»

lb.ua

В Одесі Нацполіція відреагувала на інформацію, що до міста направляються автобуси, які заповнені озброєними людьми. За отриманим правоохоронцями повідомленням, ці два автобуси вирушили зі столиці, що змусило Нацполіцію направити на в’їзд в місто сили особливого реагування.

 

Співробітники правоохоронних органів зайнялися перевірками певних транспортних засобів, які прямували до Одеси. Пізніше офіційний сайт одеської Нацполіції опублікував кадри з перевіркою мінімум одного автобуса.

 

Пізніше інформацію підтвердив керівник ГУ Нацполіції Одещини Руслан Форостяк. Високопоставлений поліціянт повідомив на сторінці соцмережі «Фейсбук», що в автобусі, світлини якого були опубліковані на сайті відомства, пересувалися «тітушки».

 

Осіб, зупинених на в’їзді в Одесу, Форостяк назвав «дегенератами», які вирішили «похитати трубу». Він зазначив, що зараз слідчі повинні з’ясувати, хто відправив зі столиці групу молоді за певну винагороду. Він також зазначив, що цих же молодих людей помічали в інших областях, імітуючи акції обурених праворадикальних сил під егідою організації «Традиції та порядок».

 

Форостяк висловив обурення, що провокації в Одесі були намічені на момент перебування в місті посла Сполучених Штатів в Україні, спецпредставника США по Україні Курта Волкера та інших важливих персон.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*