Підвищення пенсій в Україні ніяк не пов’язане з виборами президента України

daynr.com

Як заявив віце-прем’єр Павло Розенко, урядове рішення про підвищення пенсійних виплат для десяти мільйонів їх одержувачів не пов’язане з майбутніми виборами голови держави.

 

За словами Розенка, підвищення пенсій пов’язано лише з отриманням ресурсів для даних дій уряду. Він висловив обурення та здивування критикою ініціативи Кабміну, яка прозвучала від деяких представників опозиційних сил. Розенко зазначив, що можливості (в соціальній сфері) реалізуються відразу по факту їх отримання.

 

Він нагадав про осінь 2017 року, коли завдяки підвищенню мінімальної зарплати були отримані додаткові двадцять мільярдів гривень, які використовувалися для «осучаснення» пенсій. Те ж саме, підкреслив Розенко, відбувається й сьогодні.

 

Віце-прем’єр нагадав, що грошові кошти для підвищення пенсійних виплат з’явилися завдяки масштабному розмитненню транспортних засобів, ввезених в Україну.

 

Нагадаємо, що в минулому році набрати чинності нові правила ввезення з-за кордону і розмитнення автомобілів. Зміни містять «амністію» для тих автовласників, хто використовував транспортний засіб з «єврономерами», не пройшовши процедуру розмитнення — таким слід було зареєструвати свою автівку протягом певного періоду.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*