Міністр енергетики України – ми купуємо вугілля у Білорусі

Fact.mn

Голова міністерства енергетики Ігор Насалик дав коментарі про відомості щодо постачання вугілля з Білорусі.

Як зазначив голова відомства, дане вугілля спочатку могло закуповуватися у Російської Федерації. Водночас, він запевнив кореспондентів, що варіанти постачання цього вугілля з окупованих Донецької та Луганської областей не розглядаються. Міністр підкреслив, що раніше проводилося закрите засідання, за підсумками якого, всім споживачам вугілля заборонялося здійснювати закупівлі з непідконтрольних територій. Також він додав, що визначити шахту видобутку вугілля не складе праці.

Насалик розповів, що в ході засідання було прийнято рішення, що при виявленні вугілля, закупленого з непідконтрольних територій, відомству, що здійснило закупівлю оголосять бойкот. Також, крім міністерства під ці ж заходи будуть підпадати всі генерувальній компанії.

Необхідно нагадати, що раніше «Радіо Свобода» в Білорусі розповіло про підсумки розслідування, які свідчать про зростання експорту вугілля. При цьому, в державі його видобуток не здійснюється. У зв’язку з цим, з’явилася точка зору, що країна могла закуповувати породу в окупованих українських територій.

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*