Охорона Ріната Ахметова влаштувала стеження за журналістом

kontrakty.ua

Інформагентство «РБК-Україна», посилаючись на профіль спікера Нацполіції Ярослава Тракало в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що співробітники поліції додали в Єдиний реєстр досудових розслідувань факти щодо перешкоджання роботі кореспондентів. Це було зроблено після того, як кореспондент з «Радіо Свободи» Михайло Ткач звернувся до правоохоронців із заявою про те, що охорона вітчизняного бізнесмена Ріната Ахметова стежить за ним.

 

Як зазначив речник поліції, минулої п’ятниці 22.02.19. кореспондент Ткач залишив заяву, в якій відзначив перешкоджання виконанню обов’язків журналісту. У тексті заяви сказано, що в столиці група невідомих в автомобілі протягом декількох місяців здійснює стеження за журналістом та його знімальною групою. Крім цього, 21.02.19. ця машина заблокувала шлях кореспондентам.

 

Після того, як Ткач залишив дану заяву, зазначена ним інформація була занесена до Реєстру за частиною 3 статті 171 Кримінального кодексу України. У даній статті йдеться про перешкоджання діяльності журналістів. Крім цього, будь-які спроби тиску на представників ЗМІ також виходять за рамки правового поля. Вся доказова база буде уважно вивчена правоохоронцями.

 

Необхідно нагадати, що до цього з’явилася інформації про систематичне стеження за кореспондентом Михайлом Ткачем з боку охоронної служби бізнесмена Ахметова.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*