Суд Харкова оголосив вирок автовбивцям Дронову і Зайцевій

glavk.info

Київський райсуд міста Харкова 26 лютого оголосив результати судового розгляду у справі трагічної дорожньо-транспортної пригоди, що сталася у центрі міста, винуватцями якої стали Олена Зайцева та Геннадій Дронов.

 

Згідно з оголошеним вироком, обидва винуватці ДТП повинні бути ув’язнені на максимальний термін, який складає 10 років. Також обвинувачені були позбавлені права водіння на 3 роки. Як зазначається, термін відбування покарання Дронова та Зайцевої судовим органом постановлено відраховувати з 2017 року. Обвинувачені також, правоможні звернутися до Апеляційного суду у продовженні наступних 30 днів. Дронов вже підтвердив свій намір звернутися до суду другої інстанції з оскарженням рішення судового органу.

 

Також повідомляється, що суд ухвалив, що обвинувачені зобов’язані виплатити компенсацію сім’ям загиблих та постраждалим у розмірі близько 7,9 млн гривень.

 

Як зазначається, не було підтверджено ознак сп’яніння у Зайцевої, що наступили внаслідок прийняття наркотиків чи інших дурманних засобів.

 

Захист Дронова у суді наполягав на невинності їхнього клієнта, а адвокати Зайцевої виступали з проханням врахувати обставини, які могли б пом’якшити термін ув’язнення. Зокрема те, що під час засідання суду 19 лютого, дівчина заявила про каяття, визнала свою провину, а також обіцяла не сідати за кермо ніколи.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*