Імпічмент Порошенка – це політична реклама Тимошенко

novyny24.com.ua

Олександр Соловйов, голова політичної партії «Розумна сила», вважає, що ініційований Юлією Тимошенко імпічмент глави держави є нічим іншим як передвиборний піар для партії «Батьківщина». Оскільки реалізувати процедуру, яка передбачає відмову президента від посади, на сьогодні майже неможливо. Хоча сам Соловйов дану ідею підтримує.

 

Лідер партії «Розумна сила», зазначає, що імпічмент ініційований Юлією Тимошенко розглядається як піар, оскільки це одна зі спроб перебити інформаційні вкидання з боку штабу чинного президента, а також створення у відповідь інформаційний фон, який має негативний характер для Петра Порошенка. У результаті чого, чий порядок денний надасть найбільш сильний вплив на електорат, той і отримає велику перевагу. Також, своїми діями Тимошенко висуває ультиматум керівництву держави, адже вона безліч разів обіцяла покарати чинну верхівку, у разі, якщо вона стане президентом. А нині слова перейшли у стадію реалізації.

 

Олександр Соловйов вважає ініціативу лідера «Батьківщини» правильною, але пізньою. Адже причин для застосування процедури імпічменту достатньо. Розслідування про хабарництво в оборонній сфері серед осіб оточення президента є не першим випадком. У 2017 році, голова держави вже обіцяв покарати вище командування армії за злодійство, але на даний момент не було реалізовано жодних заходів.

 

Соловйов зазначає величезний недолік виборів, який полягає у тому, що тепер помста виступає головним фактором виборів, а точніше все зводитися до розправи з іншими претендентами. Таким чином, те, що відбувається нині більше схоже на бої гладіаторів. А вразливість народу блокує шанс зробити розумний вибір, що відкриває нові можливості для маніпуляцій. Але кандидатам варто пам’ятати, що використовуючи насильство, вся боротьба може перетворитися у криваве побоїще.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*