Україну чекає продовження скандального розслідування про розкрадання у військовому бюджеті

Informator.news

Денис Бігус, який очолює медіа-проект Bihus.Info, пообіцяв оприлюднити ще дві частини журналістського розслідування про ймовірні розкрадання в сфері оборони. На даний момент Bihus.Info опублікував дві частини єдиного розслідування з намічених чотирьох.

Як анонсував Бігус, третя частина розслідування зосередиться на персоні та діях Гладковського-старшого, першого секретаря РНБО, сина якого в попередніх частинах розслідування запідозрили в масштабних розкраданнях, пов’язаних з поставками «Укроборонпрому». Фінальна частина журналістських матеріалів приділить увагу ролі правоохоронних структур в заминанні справ по всім фігурантам.

Бігус також пояснив у своєму коментарі, чому матеріали з’явилися за місяць до дня виборів президента. За його словами, матеріал з’явився саме в цей відрізок часу, так як його не встигли підготувати до початку наступного сезону.

Керівник Bihus.Info також відреагував на звинувачення з боку «Укроборонпрому», чиї представники назвали «маніпулятивним» опубліковане журналістське розслідування. Державний концерн вказав, що матеріали, використані авторами серії публікацій, базуються на кримінальних справах 2015-2016 років, а справу по компанії «Оптімумспецдеталь» не завершено по сьогодні. У відповідь Бігус зазначив, що накопичені журналістами матеріалів охоплюють більший відрізок часу, ніж 2015-2016 роки. Бігус підкреслив, що від дати відкриття тих кримінальних проваджень пройшло чотири роки, і він бажав би побачити результати по ним.

Нагадаємо, що проект «Наші гроші з Денисом Бігусом» опублікував матеріали, які вказують на ймовірну причетність сина заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, Ігоря, до участі в масштабних розкраданнях в оборонній сфері в складі групи осіб.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*