Парламентські бланки для імпічменту президента України анульовані

Newsone.ua

 

Перший заступник голови Апарату ВР Петро Боднар затвердив ануляцію документів, що вимагаються парламентаріям для збору підписів своїх колег на підтримку імпічменту. Про це повідомила прес-служба Апарату.

 

Закон «Про Регламент» парламенту вказує, що порушення питання імпічменту ґрунтується на письмовому поданні цієї процедури, що має зібрати підписи більшості нардепів. Як пояснили в прес-службі парламентського Апарату, базуючись на даній нормі закону, бланки для збору депутатських підписів, раніше виданих кадровим управлінням внутрішнього допоміжного органу парламенту анулюються.

 

Нагадаємо, що старт процедури імпічменту оголосила учасниця президентських перегонів і лідер «Батьківщини» Юлія Тимошенко. Таким чином вона відреагувала на журналістське розслідування, опубліковане напередодні. Його матеріали вказали на ймовірну причетність оточення президента на масштабні розкрадання в сфері оборони. Медіа-проект «Наші гроші» висвітлив діяльність сина заступника секретаря РНБО Олега Гладковського, Ігоря, і анонсував продовження публікацій з цієї серії.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*