НАТО підтримала Угорщину в конфлікті з Україною

daynr.com

Як заявила заступник Генсека Північноатлантичного Альянсу Роуз Гетемюллер в ході своїх відвідин Угорщини, НАТО солідаризується з цією країною відносно українського закону про освіту.

 

Гетемюллер нагадала, що заявлена в Брюсселі спільна декларація від імені країн-членів НАТО закликає Київ виконати рекомендації по освітньому закону, видані Венеціанською комісією.

 

Заступник Генерального секретаря Північноатлантичного альянсу підкреслила важливість проведення засідань Комісії «Україна – НАТО», зазначивши, що це буде головною частиною підтримки нашої країни, її територіальної цілісності та суверенітету.

 

Також високопоставлена представниця Альянсу висловила подяку Угорщині за підтримку України під час конфлікту з РФ. Вона зазначила допомогу Угорщині східній сусідці, виражену в реверсних газових постачаннях, лікуванні військовослужбовців і надання гумдопомоги.

 

Нагадаємо, що Будапешт протягом тривалого часу перешкоджає заходам у форматі «Україна – НАТО», пояснюючи це нібито встановленим фактом утиску прав своєї діаспори в нашій країні. Угорщина регулярно критикує закон про освіту, який визначає державну мову чільним в сфері освіти.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*