Нацкорпус: ми пікетуватимемо Генпрокуратуру України

Biletsky.kiev.ua

Активісти «Нацкорпусу» анонсували акцію під стінами Генеральної прокуратури, де вони викладуть свою позицію та вимоги по фігурантах журналістського розслідування, яке вказало на групу осіб як на учасників масштабних розкрадань у сфері оборони.

 

«Нацкорпус» зажадав від Генпрокуратури негайного розслідування за матеріалами, опублікованими медіа-проектом «Наші гроші», і за фактом проведених слідчих дій притягнути до відповідальності ймовірних учасників злочинної схеми розкрадання. Серед персон, названих активістами «Національному корпусу», фігурують керівники держконцерну «Укроборонпром», Андрій Гладковський, Андрій Рогоза і Віталій Жуков, а також залучені в схему керівники держпідприємств.

 

У своїй заяві «Нацкорпус» також зажадав взяття під варту головних фігурантів журналістського розслідування, щоб уникнути їх втечі або чинення тиску на свідків, а також відсторонити директорів держпідприємств, зазначених в матеріалах як співучасники схеми, від займаних посад.

 

Свою акцію, покликану звернути увагу на діяльність «Укроборонпрому», також анонсувало всеукраїнське об’єднання «Свобода».

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

 

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*