Віце-президент Єврокомісії відвідає Київ та Приазов’я

Blackseatv.com

У представництві Європейського союзу в Україні інформують, що віце-президент Європейської комісії Валдіс Домбровскіс, який відповідає за питання фінансової стабільності та фінпослуг, вже завтра відвідає нашу країну. Як зазначається, тривалість його візиту сягатиме двох днів.

 

Вже завтра 28.02.19. представник Єврокомісії проведе зустріч з головою нашої держави Петром Порошенком, прем’єром Володимиром Гройсманом, а також з головою Мінфіну Маркаровою.

 

В ході візиту в столицю Домбровкис має намір винести на обговорення низку питань щодо співпраці ЄС з нашою державою у фінансовій та економічній сферах. Також буде піднято питання про фіскальну політику в країні.

 

Разом з тим, представник ЄК проведе зустріч та візьме участь у дебатах зі співробітниками та студентами Інституту міжнародних відносин столичного національного університету ім. Т. Шевченко.

 

Вже наступного дня представник ЄК нанесе візит й в Приазовський регіон. Такі дії виступають своєрідним жестом солідарності. Домбровскіс має намір зустрітися та провести переговорний процес з представниками регіонального та місцевого самоврядування. Після цього, він має намір поїхати до бердянського порту та відкрити дитячий садок і центр реабілітації, які фінансувалися з боку Європейського союзу.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*