Україна регулюватиме гастролі українських артистів у Росії

akcenty.info

Кабмін звернувся до парламенту України, щоб той в терміновому порядку прийняв проект закону, який би регулював концертну діяльність виконавців в Російській Федерації. Дане рішення було прийнято міністрами в ході сьогоднішнього засідання, його озвучив віце-прем’єр країни В’ячеслав Кириленко.

 

Законопроект, що регулює гастролі артистів в РФ, розроблявся урядом за участю громадськості. Події, які відбувалися в ході відбору на Євробачення відмінно показали наскільки гостро стоїть це питання в українському соціумі. Як зазначив Кириленко, якщо цей закон буде прийнятий, то державі більше не доведеться стикатися з подібними інцидентами, які були зафіксовані в ході відбору на музичний конкурс.

 

Сам проект закону передбачає створення реєстру, в який би заносили виконавців, які гастролюють на російській території. При цьому, артисти повинні сповіщати СБУ про всі заходи в Російській Федерації, в яких вони збираються взяти участь. Водночас, законопроект забороняє концертну діяльність на непідконтрольних Україні територіях.

 

Якщо ж ці норми будуть порушуватися, закон передбачає відповідальність у вигляді штрафу, сума якого варіюється від п’ятдесяти до двохсот мінімумів. Крім того, проект закону ініціює створення гастрольного збору. Всі гроші, виручені таким способом будуть перераховуватися в ЗСУ.

 

Водночас, уряд ухвалив рішення й про перегляд та поліпшення правил відбору на Євробачення.

 

Україна Реалії – актуальні новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*