Ірина Геращенко та «активісти» влаштували в Одесі піар на крові

Depo.ua

Зустріч в Одесі зарубіжних дипломатів з рідними та близькими військових моряків, які утримуються в російському полоні, була зірвана через активістів. Про це заявила перший віце-спікер ВР Ірина Геращенко.

 

Як розповіла Геращенко, на борту корабля ВМС США «Дональд Кук», який завдав візит в одеський порт, була запланована зустріч сімей полонених моряків ВМСУ з дипломатами зі Сполучених Штатів і європейських країн. Учасники акції «Хто вбив Катю Гандзюк», яка була намічена недалеко від есмінця, зірвали важливий захід, зазначила перший віце-спікер ВР.

 

Президентська уповноважена з питань мирного врегулювання на Донбасі висловила здивування вибором активістів для місця проведення акції. Через ситуацію зустріч була скасована з міркувань безпеки.

 

Геращенко додала, що родичі полонених моряків знаходяться в розпачі. Акцію вона назвала спекуляціями на страшну смерть Катерини Гандзюк.

 

У свою чергу активісти відреагували на критику Ірини Геращенко, назвавши її коментар «піаром на крові». За їхніми словами, заява першого віце-спікера була ними перевірена у американських дипломатів, які не підтвердили відомості, наведені Геращенко. Також вони підкресили свій факт спілкування з іноземними дипломатами, які пильно спостерігають за ситуацією навколо слідства щодо вбивства Гандзюк.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*