Потрібно терміново створювати Кримсько-татарську автономію, незважаючи на агресію Росії

mirnews.su

Автономія для кримськотатарського народу необхідна вже зараз, без очікування звільнення анексованого Криму. Про це заявила депутат Європарламенту Ребекка Хармс.

 

Також депутат Європейського парламенту зазначила, що російська політика спрямована не тільки проти нашої країни, але й Європи в цілому. Вона нагадала про мілітаризацію анексованого півострова та чорноморської акваторії. Хармс рекомендувала Північноатлантичному альянсу посилити свою дислокацію в даному регіоні.

 

За словами Хармс, вона підтримує надання автономії для кримських татар. Реалізація автономії стала б потужною зброєю в протистоянні Кремлю, яке ведеться за майбутнє кримськотатарського народу. Дана заява вона зробила на міжнародному заході в Києві, присвяченому п’ятиріччю анексії Криму та опору цьому.

 

На цьому ж заході виступив Рефат Чубаров, який очолює Меджліс кримськотатарського народу. За його словами, парламент не зміг протягом річного періоду розглянути три проекти закону по Криму. Дані законопроекти повинні були змінити Основний закон у розділі, відведеному для АРК, а також визначити статус кримськотатарського народу.

 

Україна Реалії – найактуальніші новини України

Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!

Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*