Український журналіст Коцаба знову винен?

Infoline.ua

Апеляційний суд в Івано-Франківську цієї середи 27.02.19. прийняв рішення про перегляд справи кореспондента Руслана Коцаби, тим самим задовольнивши вимоги сторони обвинувачення. Відзначимо, що у 2016 році даний суд постановив визнати журналіста невинним.

Сам Коцаба розповів, що після того, як суд прийняв рішення про його невинність, у прокуратурі протягом трьох років вели активні апеляційні дії проти рішення суду. Суд двічі заявляв прокурорам, що звинувачення в бік кореспондента нічим не обґрунтовані. Всі ці рази в прокуратурі активно подавали апеляцію на рішення суду, поки той не задовольнив всі вимоги прокурорів.

Дане рішення означає, що відкрите проти Коцаби виробництво розглядатимуть заново за тими ж статтями. Нагадаємо, що кореспонденту інкримінували державну зраду та перешкоджання ВСУ. Усі сім томів справи переглядатимуть знову, також знову почнуть опитувати свідків, чисельність яких сягає 58. Даний процес може розглядатися на протязі декількох років.

Представники прокуратури стверджують, що суд виніс невірне рішення, оскільки звинувачення проти журналіста є обґрунтованими. Так, Коцаба керувався злочинним умислом щодо сприяння організаціям іншої держави, які вели підривну діяльність проти нашої країни. Однак, правоохоронці упустили той момент, що їм так й не вдалося довести наявність того самого злочинного умислу.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*