Євробаченню-2019 доведеться обійтися без України

Newsone.ua

Прес-служба Національної громадської телерадіокомпанії України повідомляє, що було прийнято рішення про відмову від участі в «Євробаченні-2019».

НГТУ повідомляє, що у ході нацвідбору-2019 було виявлено, а також привернуто увагу громадськості до проблеми, яка має системний характер серед музичних виконавців країни. Дана проблема полягає у наявності тісних зв’язків музикантів та сфери шоу-бізнесу держави-агресора. Відомство зазначає, що суспільство розділилося на два полюси, ті – хто вважає прийнятними виступи у Російській Федерації наших артистів, та ті – хто обурені подібною поведінкою. Але при цьому будь-які обмеження НСТУ не вводить відносно роботи виконавців у Росії. Але у відомстві відзначається, що потрібно розробити законопроект для врегулювання ситуації зі співпрацею наших виконавців з РФ.

Таким чином, відомство прийняло рішення відмовитися від участі у конкурсі, у зв’язку з крайньою політизацією у ході Нацвідбору.

НГТУ заявляє, що після того, як учасниця Нацвідбору MARUV, яка посіла перше місце, відмовилася підписувати договір, відомство було правоможне вибрати будь-якого виконавця з українського шоу-бізнесу, але було вирішено звернутися до інших фіналістів. У результаті чого, музичні групи Freedom Jazz та Kazka відмовилися взяти участь у конкурсі.

З приводу відмови країни брати участь у конкурсі висловився В’ячеслав Кириленко, віце-прем’єр України. На його думку, нелогічним виявилося рішення НГТУ, але його все ж потрібно поважати. Кириленко вважає, що було достатньо часу та ресурсів для вибору представника. Також, ймовірно нині почнеться хвиля інформації проросійського характеру, про те, що у нашій державі не існує свободи волевиявлення. Але Віце-прем’єр додав, що російські пропагандисти повинні стежити лише за своїм суспільством, та відсутністю у нього безлічі свобод.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*