Ляшко впевнений у поверненні незаконної мільярдної премії “Нафтогазу” України

Polygraf.net

Політолог Володимир Цибулько, заявив, що Олег Ляшко не залишить можливості гендиректору державної компанії «Нафтогаз» Андрію Коболєва, а також Володимиру Гройсману, голові уряду, приховати від народу премію розміром у 1 млрд грн.

Політолог вважає, що даний скандал дуже серйозний, та на даний момент вже підняв хвилю обурень з боку громадськості, у зв’язку з розмірами хабарництва поточної влади. Тому дії Ляшко обґрунтовані та дуже важливі. Вкрай вірогідний варіант це — якщо гендиректор «Нафтогазу» не поверне кошти до держбюджету за власним бажанням, тоді Ляшко змусить його це зробити через суд. Також наголошується, що дана премія це кошти з бюджету, оскільки компенсація від «Газпрому» ще не надходила.

Володимир Цибулько також зазначив, що важливим є факт того, що саме Ляшко став на чолі розкриття даного прецеденту. Адже тоді можна буде змінити керівництво держкомпанії. Лідер «Радикальної партії» почне тиск на уряд, у результаті чого, контракт про працевлаштування Коболєва не буде продовжено.

Повідомляється, що 26 лютого Ляшко почав підготовку позову до судових органів, у якому міститься вимога про арешт офшорних рахунків гендиректора «Нафтогазу» у тому випадку, якщо він відмовиться повернути кошти за власним бажанням. Також, голова політсили заявив, що боротьба ведеться не з окремою особою, а з усією корупційною схемою країни.

Політик написав у своєму профілі у соцмережі «Фейсбук», що верхівка не знає, яким чином знизити вартість газу та зменшити тарифи. На думку Ляшка, потрібно переглянути порядок оплати праці директорів державних підприємств, а також чиновництва. Все, що потрібно Україні, це направити офшорні гроші чиновників на те, щоб збільшити видобуток власного вугілля, торфу та газу.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*