Тимошенко: нинішня влада Порошенка запланувала політичну провокацію

20khvylyn.com

На сайті «Батьківщини» було опубліковано заяву політсили, в якому, з посиланням на власні джерела, повідомлялося про заплановану провокацію. Замовником в тексті заяви названа президентська Адміністрація.

За версією «Батьківщини», група осіб була найнята членами штабу «Блоку Петра Порошенка» і отримала інструктаж від співробітників Служби безпеки України. Найняті особи повинні були займатися видачею коштів нібито від «Батьківщини», пропонуючи участь в акції, покликаної підтримати ідею імпічменту Петра Порошенка.

У заяві політсили підкреслюється, що партія не займається організацією мітингів за грошову винагороду, не практикує дискредитацію політичних опонентів і не займається скупкою голосів на виборах.

«Батьківщина» в тексті своєї заяви на офіційному сайті закликала засоби масової інформації не вірити провокаціям, організованим владою, і не служити інструментом для маніпуляцій з громадською свідомістю.

Нагадаємо, що Юлія Тимошенко, висунута в президенти від «Батьківщини», є однією з фаворитів виборчої кампанії відповідно до соцопитувань.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*