Між Україною і Росією врегульовано питання в Азовському морі

politexpert.net

Держрибагентство відправило представникам РФ документацію стосовно вилову риби моряками України. Згідно з повідомленням Держагентства, ще восени минулого року їм була проведена тридцята за рахунком сесія двосторонньої Комісії з питань рибальства в Азовському морі, за участю представників Росії.

У зв’язку з тим, що підсумковий документ жовтневої сесії не отримав підписів, не було підстав для визначення лімітів рибної ловлі на поточний рік для моряків нашої країни. Підписання Протоколу Комісії було необхідно, щоб моряки України змогли законно займатися ловлею риби в даній акваторії, відзначило Держагентство.

Після тривалих нарад з виконавчими органами влади, російській стороні був відправлений Протокол підпису. У держагентстві відзначили, що надання підписів другою стороною надасть для країни ряд переваг, включаючи встановлені квоти вилову бичка і врегулювання передачі затриманих моряків.

Нагадаємо, що в кінці минулого року Держрибагентство повідомило, що за відсутності Протоколу двосторонньої комісії рибалки України не зможуть займатися риболовлею в Азовському морі.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*