Експерт: учасникам АТО для лікування необхідний канабіс

Medcannabis.info

У разі легалізації вживання медичної марихуани, її використання може застосовуватися для позбавлення учасників війни на Сході країни від посттравматичного синдрому.

Таке припущення висловив Біжан Шаропов, нейрофізіолог і колишній учасник бойових дій з батальйону «Айдар». Таким чином він підтримав пропозицію виконувача обов’язки керівника МОЗ Уляни Супрун про легалізацію в Україні канабісу.

Шаропов зазначив, що в суспільстві не готові до легалізації марихуани за канадським зразком, проте медична сфера застосування дозволить лікувати стресові посттравматичні розлади. Він послався на досвід свого ізраїльського колеги, який працює на оборонне відомство в Сполучених Штатах, де виділяється фінансування для досліджень способу лікування.

Також нейрофізіолог і колишній «айдаровець» привів в приклад своїх знайомих з-поміж учасників бойових дій, які завдяки вживанню канабісу уникли посттравматичного синдрому. Шаропов підкреслив, що зараз ці люди мають соціальний успіх, ставши художниками, підприємцями й вченими, на відміну від тих, хто вважав за краще вживання алкогольних напоїв, що викликало деградацію.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*