Журналісти опублікували деталі роботи агітаційної “сітки” президента України

inshe.tv

Інтернет-видання «Українська правда» опублікувало результати свого журналістського розслідування по передвиборчим «сіток» – масштабної агітації в містах та сільській місцевості.

У журналістському матеріалі цитується високопоставлений учасник передвиборчої президентської команди, який на закритій зустрічі з представниками ЗМІ похвалився «безпрецедентною» агітаційною моделлю, створеною штабом Порошенко.

За його словами, які наводяться в статті «УП», на поточний момент таких агітаторів (за чинного лідера держави) налічується шістдесят тисяч. Всього планується залучити для агітаційної передвиборчої кампанії до сотні тисяч людей по всіх регіонах.

Також «Українська правда» опублікувала документацію, яка розкриває діяльність агітаторів за чинного президента. У розгалуженої мережі, яка почала свою роботу ще в кінці минулого року, ведеться скрупульозна робота по райцентрах, селах і невеликих містах. За кожним учасником агітаційної кампанії закріплена ділянка з населенням, в середньому налічує півтисячі виборців. Всі зібрані по ним дані передаються «нагору» до виборчих штабів.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*