Порошенко і Тимошенко хочуть карати казнокрадів…

Provse.today

Чинний голова держави та учасник передвиборчих перегонів Петро Порошенко заявив, що подав проект закону про невідворотне покарання за виявлені факти незаконного збагачення чиновниками. Законопроект вже отримав президентський підпис і відправлений дорученням президента на реєстрацію. Порошенко зазначив, що в тексті документа враховані всі зауваження з боку суду, підкресливши, що надає йому невідкладний статус.

Лідер «Батьківщини» і конкурент Порошенко на поточних президентських виборах Юлія Тимошенко також провела реєстрацію законопроекту, який покликаний змінити Кримінальний кодекс України та повернути відповідальність чиновників за акти незаконного збагачення.

Тимошенко висловила впевненість, що рішення КСУ про неконституційність відповідної статті КК України відкрило для чиновників можливості зловживати своїм становищем і безкарно займатися корупцією.

Раніше Назар Холодницький, який очолює Спеціальну антикорупційну прокуратуру, зробив заяву про те, що приблизно сімдесят кримінальних справ, що знаходяться у віданні цієї правоохоронної структури, будуть закриті через рішення Конституційного суду.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*