На рахунки “Батьківщини” надходили мільйони від фальшивих спонсорів

Kp.crimea.ua

Політична сила «Батьківщина» у другій половині минулого року отримувала мільйони гривень, причому відправником виступали фальшиві донори. Дані відомості були оприлюднені в результаті розслідування програми «Наші гроші».

У розслідуванні сказано, що ті кошти, які надходили на рахунок політичної сили у вигляді вкладів, проходили при допомозі підставних осіб, Зазначимо, що закони нашої країни встановлюють, що партії, які входять до складу парламенту, фінансуються з боку держави. Цей факт зобов’язує партії систематично подавати звіти про фінанси, а також публікувати відомості про гроші, які вносять юридичні та фізичні особи.

У другій половині минулого року, коли передвиборна агітація лідера політсили Тимошенко вступила в активну фазу, внески на рахунки партії стали стрімко збільшуватися. Як наголошується, жителі невеликих міст та населених пунктів країни переводили «Батьківщині» по сто п’ятдесят та більше тисяч гривень.

Кореспондентам вдалося встановити, що досить великі суми на рахунки партії жертвувала касир з Київської області, житель Сум який не має роботи та інші. Підкреслимо, що велика частина громадян не знали, що від їх імені переводилися внески на рахунки партії, що доводить використання особистих даних громадян «Батьківщиною» для узаконення грошей з невідомих джерел.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*