У НСТУ заявили про можливу участь Вєрки Сердючки на Євробаченні

www.elentur.com.ua

На конференції в четвер, член правління НСТУ Олександра Кольцова повідомила, що Андрій Данилко (Вєрка Сердючка) має можливість до початку березня заповнити анкету для участі в «Євробаченні».

Відзначимо, раніше артист сказав, що при відмові всіх конкурсантів від участі в конкурсі, він «дістане свою зірку» і захистить країну. Нагадаємо, що у 2007 році Данилко в образі Вєрки Сердючки виступав на «Євробаченні» та посів почесне друге місце. Як відомо, в середу артисти, які отримали під час відбору перше, друге і третє місця, відмовилися брати участь в «Євробаченні». Відбір назвали політизованим, і було вирішено, що країна не буде брати участь в конкурсі в цьому році.

За словами Кольцової, Данилко може звернутися з пропозицією в НСТУ, але чи не буде нове обговорення, чи має він право представляти Україну, після того як давав концерти в РФ. Нагадаємо, що Україна публічно відмовилася від участі на «Євробаченні». Саме з цієї причини стає незрозуміло, як Вєрка Сердючка зможе заявити про свою участь в конкурсі.

«Євробачення-2019» послужило зерном грандіозного скандалу в країні, який закрутився навколо учасників. Як заявляють політики, артист що представляє Україну, не має право виступати в Росії, а тим більше мати російське громадянство.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*