Комісія прокурорів України — Генпрокурор Луценко ні в чому не винен

Currenttime.tv

Кваліфікаційно-дисциплінарна комісія прокурорів прийняла рішення про відмову відкривати дисциплінарне діловодство за скаргою Олександра Шацького, прокурора Запорізької області. Дана скарга стосувалася того, щоб залучити Юрія Луценка, Генерального прокурора, до відповідальності дисциплінарного характеру за агітаційні дії у підтримку кандидатури Петра Порошенка на одному із заходів. Про цю інформації свідчить копія рішення КДКП.

Комісія, розглянувши скаргу Шацького, постановила, що даний документ не має чіткої інформації про наявність ознак проступку, за яким можна було б притягнути до дисциплінарної відповідальності Генпрокурора.

КДКП також повідомляє, що у день заходу, в якому брав участь чинний голова України, Генпрокурор був у неоплачуваній відпустці. Колегіальний орган також заявляє, що форум, який проходив у столиці під назвою «Від Крут до Брюсселя: Ми йдемо своїм шляхом» був загальнодержавним та не мав політичного характеру. Згідно з указом чинного голови України, цей захід було присвячено річниці військових зіткнень під населеним пунктом Крути. Заперечується факт агітаційної спрямованості форуму, тому що на той період чинний президент України Петро Порошенко ще не зареєструвався у Центральній виборчій комісії як претендент на виборах

Комісія зазначає, що Генпрокурор не агітував за певних кандидатів на пост голови держави. Луценко лише акцентував увагу на тому, щоб всі учасники виборчого процесу дотримувалися принципу законності.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*