У Туреччині вийшов фільм про бойові мистецтва козаків

Umoloda.kiev.ua

Представник українського дипломатичного відомства в Туреччині Андрій Сибіга у своєму профілі в соціальній мережі «Твіттер» інформує, що на екрани турецьких глядачів вийшов фільм Ніхара Ерена в якому розповідається про бойові мистецтва козаків.

Дипломат оцінив кінострічку та підкреслив, що робота виконана якісно та яскраво, а сам фільм дуже пізнавальний та захоплюючий. Даний фільм відразу дуже зацікавив глядачів Туреччини. Стрічку знімали в історичному культурному центрі «Запорізька січ», який розташовується на о. Хортиця. В інтернеті вже можна знайти трейлер фільму, який присвячений козацьким бойовим мистецтвам.

Знімальна група кінострічки не один місяць їздила в різні держави, аби ознайомитися їх з традиційними бойовими мистецтвами та перейняти окремі звичаї. В рамках поїздки, творці турецького фільму приїхали й в нашу державу.

Режисер фільму провів на території комплексу близько п’яти днів. За весь час перебування в нашій країні, він вивчав особливості козацького бойового мистецтва. Режисер вчився управлятися з шаблею та іншою зброєю, а також верховій їзді.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*