США відмовляться від України, якщо Порошенко направить кораблі в Керченську протоку

slovodel.com

Сполучені Штати Америки відмовилися від свого наміру обіцяти президенту України підтримку у разі, якщо він знову вирішить направити судна Військово-морських сил у Керченську протоку.

Повідомляється, що в офіційній резиденції президента Сполучених Штатів не впевнені, що повторні дії з боку України будуть підтримані Європейським союзом, оскільки це призведе до розколу у позиції країн Заходу стосовно Російської Федерації. Саме це стало причиною відмови Петру Порошенку, озвученим як на зустрічі у Мюнхені з Майком Пенсом, американським віце-президентом, так і за допомогою інших каналів.

У свою чергу, Сполучені Штати як компенсацію направили до Одеси есмінець під назвою «Дональд Кук», обладнаний багатоцільовими високоточними дозвуковими крилатими ракетами “Томагавк”. Судно 27 лютого покинуло берег України. Тепер Порошенко може заявляти, що Америка надає свою підтримку у морському просторі.

Білий дім також не виключає можливості, що голова України вирішить направити військові кораблі в Азовське море, припускаючи, що американський есмінець все одно підтримає українську сторону. Як зазначається, Держдеп точно не буде задоволений подібною поведінкою, про що, можливо, буде заявлено публічно.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*