Україну позбавили права голосувати на Євробаченні-2019

Karavan.ua

Оксана Скибинська, голова української делегації міжнародного конкурсу «Євробачення-2019», заявила, що жителі України не зможуть брати участь у голосуванні на конкурсі, оскільки держава не представила учасника.

У ході прес-конференції Скибинська пояснила, що оскільки представник від України не прийме участі у конкурсі, голосувати жителі держави не зможуть. Подібна ситуація була у 2015 році, коли конкурс транслювався, але голосування не проводилося.

Також, у профілі Dr. Eurovision, одного з адміністраторів конкурсу, у соціальній мережі «Фейсбук», повідомляється, що організатори Євробачення-2019 запрошують MARUV, яка перемогла у Нацвідборі, разом з її шоу-балетом виступити на гала-концерті з’їзду Євробачення під назвою «#UNESCON», який буде проходити у місті Ганновер у Німеччині, 29 липня. На концерті виконавицю підтримають міжнародні інтернаціональні шанувальники, а також оркестр.

У повідомленні вказується, що організатори висловлюють жаль з приводу ситуації, яка склалася після українського Нацвідбору. Вони також написали, що навіть якщо власне організатори не можуть якимось чином вплинути на рішення даної проблеми, вони з надією чекають, що ситуація вирішиться на користь MARUV.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*