Сполучені Штати зайнялися розшуком сина Усами бен Ладена

amur.net

Як повідомив офіційний сайт Державного департаменту Сполучених Штатів, за інформування про місцеперебування сина Усами бен Ладен, Хамси, буде виплачений один мільйон доларів.

У повідомленні Держдепу нагадуючи, що з літа 2015 року Хамса бен Ладен поширює відео- та аудіопослання, в яких закликає своїх прихильників проводити атаки на Сполучені Штати та союзницькі їм країни Заходу. Крім того, він пригрозив мстити за вбитого батька, який був ліквідований американським спецпідрозділом.

Нагадаємо, раніше брат Усами бен Ладена, Бакр, був заарештований саудівськими силовиками у зв’язку зі звинуваченнями в корупційній діяльності. Бакр бен Ладен очолював будівельну групу Binladin. В рамках розслідування був також затриманий племінник саудівського монарха аль-Валід ібн Талал, мільярдер і глава інвестиційної фірми.

Усама бен Ладен був засновником міжнародного терористичного угрупування «Аль-Каїда» і організатором масштабних терактів, найбільші з яких — вибухи американських дипмісій на території африканського континенту в 1998 році, і чотири скоординованих самогубних атаки на території США 11 вересня 2001 року, для яких терористи-камікадзе з «Аль-Каїди» використовували захоплені пасажирські літаки. Ватажок терористів був ліквідований у 2011 році на території Пакистану американським підрозділом сил спеціального призначення у своєму особняку.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*