Українці стривожені діями Порошенка перед виборами

akcenty.info

У народній організації «Успішна варта» збентежені діями президента України, оскільки в турне по країні він використовує свій офіційний статус. Такі поїздки розцінюються спостерігачами, як передвиборна агітація. Дану інформацію повідомила представник організації Наталя Наталіна.

З її слів стало відомо, що в момент передвиборної кампанії були виявлені порушення, які є причиною недовіри спостерігачів і, на їхню думку, можуть впливати на вільне волевиявлення громадян. Наталіна зазначила, що, по-перше, тривожні спроби під час виборчого процесу вносити зміни в законодавчу базу (закон про недопущення російських спостерігачів, посилення відповідальності за порушення під час виборів), бо вони мають вноситися до початку виборів.

Також представник спостерігачів повідомила, що є незначні порушення під час агітації: руйнування агітнаметів, пошкодження бігбордів. Але підкреслила, що дані протиправні вчинки залишаються без уваги правоохоронних органів або без подальшого покарання. В основному дані дії виконуються праворадикальними організаціями.

Крім того, спостерігачі стривожені моментом, що правоохоронні органи мають політичне уподобання в особі певних кандидатів. До того ж організація бачить в діях Петра Порошенка спроби впливу на волевиявлення громадян та інші порушення, такі як: підкуп виборців через виплати соцдопомоги, монетизація субсидій, підвищення пенсії перед виборами, використання адмінресурсу в поїздках по країні.

На думку репортера Дмитра Васильця, знайдений «зайвий» мільйон виборців, є досить дивним явищем, бо країна «страждає» від високого рівня міграції.

Він зазначив, що не виключений факт підтасування голосів на закордонних дільницях, з огляду на те, що спостерігачами на цих ділянках є співробітники Міністерства закордонних справ. Нагадаємо, що даний орган підпорядковується Петру Порошенку.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Соломія Франчук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*