Кандидат у президенти України заявив про перемогу над Центрвиборчком

Slavdelo.dn.ua

Вердикт суду визнав постанову Центральної виборчої комісії про деякі аспекти агітації кандидатів протиправною. Таким чином був задоволений позов до ЦВК від екс-міністра оборони та учасника президентських перегонів Анатолія Гриценка.

Про це кандидат заявив на своїй сторінці в соцмережі «Фейсбук», зазначивши, що весна принесла йому з ранку першу перемогу.

За словами Гриценка, таким чином суд засудив спробу Центрвиборчкому легалізувати так звану «піраміду» для виплати гонорарів агітаторам Петра Порошенка. Він висловив думку, що Центральна виборча комісія перевищила повноваження, вказуючи правоохоронним органам на відсутність факту підкупу при цих виплатах.

Таким чином, як додав представник колишнього голови оборонного відомства в Центрвиборчкомі Руслан Чорнолуцький, постанову ЦВК під номером 376 було визнано незаконною.

Третьою стороною (від позивача) була лідер «Батьківщини» і ще один кандидат у президенти Юлія Тимошенко, чиї інтереси на судових засіданнях представляв нардеп і її представник у Центрвиборчкомі Сергій Власенко.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*