МЗС України: Білорусь і Росія мають українське походження

www.meme-arsenal.com

Голова зовнішньополітичного відомства Павло Клімкін у своїй статті для закордонного Інтернет-видання Observator заявив, що Білорусь і Росія походять від України. Нинішні сусіди нашої країни, за словами керівника МЗС, відокремилися від Київської Русі, яка є попередницею України.

Як пояснив Клімкін, лише після хрещення в 998 Києва християнство почало просування на північ і схід від Київської Русі, де пізніше, через кілька століть, виникли держави Білорусь і Росія. Також він нагадав про порятунок Європи Україною, який відбувався неодноразово, наприклад, в ході навали татаро-монголів.

Хрещення Києва 998 року Клімкін назвав першим кроком в напрямку Європи, зробленим Україною, завдяки чому була визначена європейські доля і сутність держави.

Радянський період української історії глава Міністерства закордонних справ в авторській статті назвав «отриманою травмою». Він підкреслив роль Києва в боротьбі проти тоталітарного радянського режиму, а також в справі захисту європейських цінностей і демократії.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

2 Comments

  1. Ну да кто учил историю знает, что все началось с Киевской Руси

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*