Митрополит Епіфаній прокоментував вплив виборів на релігійне життя України

Glavred.info

Як заявив Митрополит Епіфаній, предстоятель Православної церкви України в інтерв’ю «BBC-Україна», майбутнє новоствореної релігійної організації не буде залежати від фігури переможця на майбутніх виборах голови держави.

Епіфаній підкреслив, що Церква спирається на український народ. Уточнивши, чи не йде мова про перемогу проросійськи налаштованого кандидата, предстоятель ПЦУ зазначив, що в даний момент сучасні умови цього не дозволять.

Також він відреагував на твердження, згідно з яким, православні церкви світу не визнають Православну церкву України, чекаючи підсумків виборів на найвищу в країні посаду. На думку Епіфанія, за поширенням і нав’язуванням такого твердження стоїть Кремль, який не розуміє, що певні процеси не пов’язані з виборами. Предстоятель ПЦУ висловив упевненість, що незалежно від переможця президентських перегонів, церква України існує та буде існувати й далі.

Нагадаємо, що раніше тривалий процес визнання новоствореної автокефальної церкви України Епіфаній пояснив протидією РПЦ.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Микола Ткачук

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*