Лукашенко: розміщення ракет – фатальна помилка України

Fromua.news

Голова Білорусі Лукашенко в ході прес-конференції в білоруській столиці виступив із заявою про те, що Україні не слід обдумувати варіант розміщення на своїй території ракет малої та середньої дальності після того, як буде розірваний договір між Російською Федерацією та Сполученими Штатами. Він зазначив, що, якщо раніше питання про розміщення озброєння розглядався в таких державах як Польща та Румунія, в яких є спеціальні установки, то зараз це питання активно обговорюється й в Україні.

На думку Лукашенка, таке рішення може мати фатальні наслідки для країни. При цьому, Російська Федерація не може дозволити того, щоб дане озброєння було розміщено на українській території. Що ж стосується Білорусі, то в цьому питанні вона повністю солідарна з Росією.

Таким чином, білоруський лідер підкреслив, що Україні ні за яких обставин не слід приймати подібні кроки, оскільки вони можуть спричинити катастрофічні наслідки для української державності.

Нагадаємо, що в лютому поточного року дію ДРСМД призупинили у зв’язку з тим, що в Російській Федерації з’явилася ракета, яка здатна подолати дистанцію в п’ятсот кілометрів. В кінці минулого року Сполучені Штати підкреслили, що розірвуть договір, якщо Росія не почне знову виконувати його умови. На те, щоб ліквідувати дану ракету РФ, було виділено 2 місяці. По закінченню даного терміну в США заявили про вихід з договору.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*