МВФ допоможе Володимиру Зеленському викорінити корупцію в Україні

politeka.net

Постійний представник Міжнародного валютного фонду в Україні Йоста Люнгман в цю п’ятницю 01. 03.19. у столиці виступив із заявою, в якій інформує про те, що з 05.03.19. по 13.05.19. нашу країну відвідає команда, що складається з декількох представників Міжнародної організації.

Як зазначається, метою відвідування представниками МФВ України є обговорення низки подій у сфері економіки, а також прогресу в реалізації процесу реформування, які передбачені в рамках кредитної програми.

Також слід зазначити, що до цього кандидат на посаду голови України Володимир Зеленський провів зустріч з постпредом МВФ Люнгманом. В ході зустрічі Зеленський підняв питання про важливість пролонгації співпраці для того, щоб в державі покращилася ситуація у секторі економіки. Крім того, голова партії «Слуга народу» проінформував представника Фонду про основні положення своєї програми та перші кроки на посаді президента, якщо він таким стане.

Нагадаємо, що ще в грудні минулого року МВФ прийняв нову програму надання кредитів для нашої країни, яка отримала назву «stand-by». Вона передбачає фінансування протягом чотирнадцяти місяців. При цьому, всього фонд виділить 3,9 мільярда доларів.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*