Закарпатського депутата звинуватили у державній зраді Україні

Inform-ua.info

Прес-секретар Генпрокуратури Андрій Лисенко у своєму профілі в соціальній мережі «Фейсбук» інформує, що в Закарпатському регіоні 28.02.19. прокурор висунув звинувачення одному з депутатів райради Берегова в тому, що він допомагав представникам іншої країни у здійсненні підривної діяльності проти нашої держави. Дані дії підпадають під частину 1 статті 111 Кримінального кодексу та прирівнюються до державної зради.

У записі повідомляється, в ході слідства було з’ясовано, що один з депутатів районної ради при виконанні своїх повноважень паралельно допомагав іншій країні в реалізації підривної діяльності проти України. Так, цей чиновник був організатором участі футбольної «збірної Закарпаття» в європейському чемпіонаті під егідою міжнародної футбольної федерації невизнаних територій та національних меншин. Нагадаємо, що чемпіонат відбувся влітку минулого року.

Прес-секретар ГПУ повідомляє, що зараз слідчі дії досі тривають під керівництвом прокуратури Закарпатської області. Так, підозрюваному інкримінують порушення частини 1 статті 111 Кримінального кодексу, санкція якої передбачає позбавлення волі строком від 12 до 15 років.

Україна Реалії – актуальні новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Серафима Захаренко

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*