Аваков не має наміру вибачатися за інформацію про виборчі «сітки» Порошенка

oligarh.media

Арсен Аваков, голова МВС України, заявив у своєму інтерв’ю інтернет-виданню «The Бабель», що він не збирається вибачатися за те, що він опублікував інформацію відносно електоральних «мереж» Петра Порошенка, кандидата на пост голови держави.

Міністр внутрішніх справ повідомив, що слідчі роботи проводяться незалежно від думки політичних діячів, а вибачатися міністр не збирається. Якщо парламентарії від політсили «Блок Петра Порошенка» бажають висловити своє невдоволення діями голови МВС, тоді вони можуть внести заяву фракції про відправлення Авакова у відставку. Таким чином, питання буде представлено голосуванню, а голова відомства, у свою чергу, відвідає Верховну Раду, та надасть свої аргументи. Саме тоді, за словами Міністра внутрішніх справ, можна буде побачити результат.

Також Арсен Аваков зазначив, що Артур Герасимов, голова парламентської фракції БПП допустив велику помилку політичного характеру, коли виступив з вимогою вибачень або надання доказів, після опублікованих даних відносно виборчих «мереж» Порошенко. Слова голови фракції походили на шантаж, які мали на меті не втручатися у справи політсили. Але Арсен Аваков займає тверду позицію, та має намір розслідувати кожного кандидата, якщо це буде потрібно. Оскільки завданням голови МВС є забезпечення процесу виборів, відсутність фальсифікації, зокрема.

Нагадаємо, раніше Артур Герасимов виступив з вимогою від фракції до голови МВС Авакову. Згідно з вимогами голова відомства повинен або надати докази того, що представники БПП займаються підкупом виборців, або спростувати свою заяву.

Україна Реалії – найактуальніші новини України
Дякуємо за Ваш інтерес до «Україна Реалії»!
Валерiя Мезенова

Додатково

Ваш коментар буде першим

Залишити коментар

Ваш email не буде показано.


*